Nie przykładasz większej wagi do bycia na bieżąco z obecnymi trendami w literaturze, ponieważ największą przyjemność sprawia Ci czytanie książek z ulubionych gatunków?

EpikBox Vintage to idealne pudełko-niespodzianka dla każdego, kto lubi spędzać czas z kubkiem herbaty i interesującą lekturą.

Znajdziesz w nim powieść „nie pierwszej świeżości”, herbatę i parę przyjemnych dodatków, które nie zawsze będą typowymi gadżetami książkowymi.
Każdy EpikBox z edycji Vintage zawiera:

  • Jedną używaną książkę (wydaną przed rokiem 2010; tzw. vintage) z wybranego gatunku,
  • Do 2 drobnych książkowych gadżetów,
  • Herbatę (na min. 2 kubki gorącej przyjemności),
  • Osobistą notatkę od jednego z blogerów, który zarekomenduje Ci inną ciekawą pozycję do przeczytania.

SUBSKRYBUJ

EpikBox Vintage możesz kupić co kwartał za jedyne 24 zł (+koszt wysyłki), a jego sprzedaż rozpoczyna się 21 dnia danego miesiąca i trwa do wyczerpania nakładu pudełek. Jeśli chcesz być informowany o kolejnych pudełkach, koniecznie obserwuj nas na Instagramie lub Facebooku.

W drodze

EpikBox Vintage wysyłamy 20 danego dnia miesiąca za pośrednictwem Poczty Polskiej, kurierem lub Paczkomatem. Pudełko jest wysyłane przesyłką rejestrowaną, dlatego nie musisz się obawiać, że w drodze do Ciebie gdzieś się zawieruszy. Boxa możesz również odebrać osobiście 22 lub 23 dnia miesiąca w Warszawie.

ODKRYWAJ

Gotowy na otwarcie pudełka? Koniecznie podziel się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych. Oznacz swoje zdjęcie, wideo lub wpis hashtagiem #epikboxVintage i koniecznie napisz nam, co ciekawego znalazłeś w swoim pudełku.