Najczęściej zadawane pytania

Czy wysyłacie za granicę?

EpikBoxa wysyłamy za granicę tylko na specjalne życzenie kupującego. Koszt wysłania EpikBox’a do dowolnego kraju na terenie UE to 34,60 zł ( Poczta Polska – przesyłka listowa polecona priorytetowa). Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt na epikboxpl@gmail.com

Czy gadżety będą mogły się powtarzać?

Gadżety nie będą się powtarzać. W pudełku znajdziesz od 3 do 5 pełnowartościowych przedmiotów.

Kiedy otrzymam swoją paczkę?

Wysyłkę boxów rozpoczynamy 16-tego* dnia danego miesiąca, zatem możesz się go spodziewać do 2 dni później.

*Jeśli 16 wypada w sobotę/niedzielę/święto, EpikBox’a wysyłamy pierwszego dnia roboczego po 16 dniu danego miesiąca.

Jak mogę zrezygnować z subskrypcji?

Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdym dowolnym momencie – bez żadnych konsekwencji. Wystarczy, że wyślesz maila z taką informacją na epikboxpl@gmail.com

Czy mogę zwrócić książkę, którą dostałem w EpikBox?

Niestety nie. Jednak  w ciągu 14 dni od otrzymania paczki możesz zwrócić cały EpikBox. Więcej o zwrotach znajdziesz w naszym Regulaminie.

Prowadzę sklep z gadżetami dla miłośników książek. Jak mogę nawiązać współpracę z EpikBox?

Wystarczy, że napiszesz do nas na epikboxpl@gmail.com

Jak mogę kupić EpikBox?

EpikBox możesz kupić na stronie –> http://epikbox.pl/kategoria-produktu/epikbox/

Jak mogę zapłacić za EpikBox?

Za EpikBox będzie można zapłacić przelewem bankowym (dane do przelewu zostaną do Ciebie wysłane po dokonaniu zakupu), albo za pomocą aplikacji Przelewy24.

Czym jest EpikBox?

EpikBox to magiczny box subskrypcyjny dostarczany co 3 miesiące wprost pod Twoje drzwi. Każdy EpikBox  zawiera jedną książkową nowość z nurtu Young Adult i od 3 do 5 gadżetów, które pomogą Ci się stać prawdziwym książkowym geekem.

Ile kosztuje EpikBox?

Jednorazowa subskrypcja EpikBox to 47 zł (+koszt wysyłki).

Dla kogo jest EpikBox?

Jeśli zaczytujesz się w książkach młodzieżowych, często nazywanych  Young Adul, to EpikBox jest dla Ciebie! Nasz box to magiczna dawka tego, czego potrzebuje każdy miłośnik YA 🙂

Ile kosztuje wysyłka EpikBox?

Koszt wysyłki EpikBox’a to:

– 9,65 zł jeśli chcesz, by paczka zostanie do Ciebie wysłana Paczkomatem InPost,

– 14 zł jeśli chcesz, by paczka zostanie do Ciebie wysłana kurierem DPD Polska.

Paczkę możesz również odebrać na terenie Warszawy (obiór osobisty), wtedy koszt wysyłki wynosi 0 zł.

UWAGA! EpikBoxa wysyłamy za granicę tylko na specjalne życzenie kupującego. Koszt wysłania EpikBox’a do dowolnego kraju na terenie UE to 34,60 zł ( Poczta Polska – przesyłka listowa polecona priorytetowa). Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt na epikboxpl@gmail.com

Czy wiadomo co się znajduje w paczce?

Paczka jest niespodzianką. Jedyną rzeczą jaką wiesz, to gatunek książki, którą znajdziesz w pudełku. Ale nie martw się! W każdym pudełku znajdziesz zestaw nowych, wyjątkowych przedmiotów.

Jakiego rodzaju książek mogę się spodziewać?

Książek Young Adult* z różnych gatunków… dystopia, sci-fi, fantasy czy obyczajówka. Gdy ruszy przedsprzedaż EpikBox’a na dany kwartał, zawsze podamy z jakiego gatunku będzie powieść, którą znajdziesz w pudełku.

*Jeśli książka będzie dostępna w dwóch wariantach – miękkiej lub twardej oprawie, to w EpikBox zawsze znajdziesz ją w wydaniu z twardą okładką.

Jak wybierana jest książka, którą znajdę w EpikBox?

Książka, którą znajdziesz w EpikBox, została staranie wybrana spośród książkowych nowości z ostatnich 36 dni poprzedzających wysyłkę box’a, przez Kerach z BookGeek, serwisu poświęconego  światu Young Adult.

Powieść ta spełnia trzy podstawowe kryteria: ma w sobie coś wyjątkowego, jest pierwszą książką z serii/samodzielną powieścią oraz została entuzjastycznie oceniona przez Kerach. Reasumując: w pudełku znajdziesz tylko dobre lektury!

Skąd mam wiedzieć, czy nie wyślecie do mnie książki, którą już mam?

W EpikBox znajdziesz książki, które zostały wydane do 36 dni przed wysłaniem do Ciebie pudełka. Aby zminimalizować ryzyko, że dostanie książkę, którą posiadasz – powstrzymaj się od zakupów powieści z danego gatunku, które wychodzą w miesiącu poprzedzającym wysyłkę EpikBox. Tak, wiemy, że to może być trudne…

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas na: sklep@epikbox.pl